فانتزی سکسی شما چیست؟ مخصوص خانمها

فانتزی های سکسی جزئی مهم از زندگی جنسی انسانها است که جذابیت روابط جنسی را افزایش می دهد و بسیاری از ناهنجاری های جنسی را برزرف می کند.

فانتزی جنسی مجموعه ای از تصورات ذهنی تحریم کننده است که اندیشیدن به آنها باعث حریک جنسی فرد می شود.

افراد مختلف فانتزی های متفاوتی دارند کخ به ویژگی های روحی آنها، خاطرات و تجربه های آنها و جنسیت آنها بستگی دارد. آقایان معمولا ترجیه می دهند به صحنه هایی منفرد سکسی فکر کنند که در آن جزئیان بدن دختر مانند سینه ها و واژن کاملا مشخص است و روی آن تمرکز کنند در حالی که خنمها بیشتر به یک داستان طولانی ترکخ جزئیات زیادی دارد فکر می کنند.

برخی از متداول ترین موضوعات فانتزی های سکسی خانمها عبارتند از: سکس با افراد ناشناس، سکس با یک دختر، روابط عاشقانه و رمانتیگ اغراق آمیز، دیده شدن در جین سکس و سکس اجبازی. اما بسیاری از خانمها فانزی هایی دارند که در هیچ یک از این گروه ها قرار نمیگیرند. مثلا ممکن است خانمی از تصور اینکه همسرش ب شخص دیگری رابطه داشته باشد (البته در دنیای خیال) لذت ببرد یا حتی به صورت خاص از تصور هم آغوشی دو تن از دوستانش تحریک شود.

باید توجه داشت که داشتن این تصورات و فانتزی های سکسی به معنی تماسل به انجام آنها در دنسای واقعی نیست. مثلا بسیاری از خانمها از تصور اینکه در حسن سکس کسی آنها را تماشا کند لذت می برند، امااین به این معنی نیست که در دنسای واقعی نیز چنین پیزی را دوست دارند و در جلوی شحص دیگری با شریک جنسی خود رابطه برقرار می کنند. آلبته بسیاری از این فانتازی ها را می توان با نقش بازی کردن و کمک گرفتن از وسایل کمکی در دنیای واقعی نیز تجربه کرد. مثلا اگر خانمی فانتزی داشتن سکس اجباری داشته باشد، شریک او می تواند نقش یک متجاوز را بازی کند و بعد از بستن دستهای او با یک ن.ار لاستیکی با او رابطه داشته باشد. فانتزی داشتن رابطه با مردان ناشناس را هم می توان با بستن چشمها با یک دستمال پارچه ای شبیه سازی کرد. همپنین می توان با قرار دارن یک دوربین یا یک عکس یا عروسک احساس داشتن سکس در جلوی دیگران را به صورا مصنوعی ای جاد کرد. بعدا در پست جداگانه ای در باره این تکنیکها بیشتر صحبت می کنیم.

در این پست می خواهیم فقط به فانتازی های سکسی خانمها بپردازیم ودر باره تصورات تجریک کننده همدیگر بیشتر بدانیم. اگر شما هم خانم هستید لطفا در قسمت نطرات از فاتازی های خودتان بگویید. در این قسمت می توانید به صورت ناشناس فانتزی های خود را بنویسید.

فانتزی های سکسی شما به دیگر خانمها کمک می کند تا دامنه تصورات خود را گسترش داده و کیفیت روابط جنسی خود را بالا ببرند. آلبته آقایان هم می توانند  این مطالب را بخوانند تا با فانتزی های سکسی خانمها بیشتر آشنا شده وبا کمک به شریک جنسی خود، خود نیز لذت بیشتری از رابطه ببرند.

About these ads
این ورودی در Uncategorized فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

283 پاسخ برای فانتزی سکسی شما چیست؟ مخصوص خانمها

 1. شهاب می‌گوید:

  سلام من دوست دارم یک خانم که سخت گیره وجذبه داره نقش مامانم وبازی کنه درس وازم بپرسه بعدبرای اینکه درس روبلدنیستم منوتنبیه بدنی کنه وبعدسکس وشروع کنیم ویایه خانم برام یکسری قوانین تعیین کنه ودرصورت سرپیچی ازقوانینشون منوتنبیه کنن

 2. مریم می‌گوید:

  یکی از فانتزیام اینکه
  یه بار تو پیکنیک مثلا بم یه گوشه دور از جمع جیش کنم
  ک یهو 7 8 نفر بریزن سرم به فجیح تریت شکل منو بگان
  و یکشون ابشو بریزه تو کسم تا حامله شم

 3. ناشناس25 می‌گوید:

  سلام دوستان و مرسی از کسی که این سایت را راه اندازی کرد ، من 5 ساله که با دوست دخترم هستم و رابطمون عالیه ، واقعا عشق و دوست داشتن در حد رابطمون تا حالا تیچ کجا ندیدم ، من از 4 سال پیش یه سری فانتزی پردازی کردم و با دوست دخترم هم در میون گذاشتم ، اون 22 سالشه الان و من هم 25 سال . اون اولش قبول نمیکرد و بسیار هم ناراحت میشد اما به مرور و به خاطر من پذیرفت و الان بدون ناراحتی فانتزیایی که ازش میخوام رو انجام میده .
  مثلا تا حالا چندین دفعه رفتیم تو اینترنت ، اون از خونه خودشون و من هم از خونه خودمون و قرار گذاشتیم که اون با پسر ها غریبه چت کنه و سکس چت البته . من هم چند با خودم رو جای پسر های غریبه جا زدم و باهاش سکس چت کردم و حتی مثل یه فاحشه باهاش رفتار کردم و اون هم که از این موضوع خبر نداشت همه پیغام های دیگران رو برای من میفرستاد .
  چند بار هم تو چت شماره گرفت و زنگ زد و سکس تل کرد و من هم گوش میدادم .
  چند بار هم تو چت وب داد و دفعه آخر وب لای پا داد و یه چچیزی تو اونجاش کرد ، من همش ازش میپرسیدم چند نفر دارن وبت و میبینن و اون مثلا میگفت 15 نفر و من شدیدا حشری میشدم .
  یادمه یه پسری بهش گفت رو سینش بنفیس کیر احمد ، اونم با رژ لب نوشت و نشون داد .
  بعدا فانزیای بیشتری محرح شد که در ادامه میگم .
  مثلا اینکه من همش ازش میخواستم به طور غیر مستقیم که لباس های تنگ و چسب بپوشه ، حتی یه بار که رفته بودیم کافه قلیون بکشیم بهش گفتم لبی قلیون و بکنه تو اونجاش و بدون اینکه کسی بفهمه وقتی شاگرد کافه اونم قلیون رو چک کنه ، بده با اون لبی قلیون بکشه !
  یا مثلا اینکه یه بار تو یه شبی برفی از ماشین پیادش کردم و گفتم یه مسیری رو پیاده بره ، بعد که پیاده شد چند تا ماشین اومدن که سوارش کنن و هرکس یه چیزی میگفت ، منم مثلا ناشناس بهش تیکه مینداختم و نهایتم من سوارش کردم ( قرارمون هم همین بود )
  بعدا همش باهاش شوخی میکردم و سر به سرش میذاشتم که بالا تر از پژو ماشین واست نگه نمیداره و اونم میگفت یه بار دیگه بذارم پیاده راه بره تا ببینم سوار چه ماشینی میشه ! منم حسابی شهوتی شدم .
  یه بار دیگه من خونه بودم و بهش گفتم هرطور میتونه خودشو برسونه یه نقطه ای از شهر و اون هم که ماشین نداره و قرار شد که بره کنار خیابون و سوار یه ماشینی بشه و بیاد ، اون هم همین کارو کرد و وقتی اومد بیرون بهم زنگ زد ، گفت یه ماشین خیلی خوب اومده که سوارش کنه اما خراب شده ، بعد گفت داره با یه آزرا زرشکی و یه مرد میانسال میاد !! منم حسابی شهوتی شده بوم ، وقتی رسیدم سر قرار اون زوتر رسیده بود و من دیدن صحنه ی پیاده شدنش از اون ماشین و از دست دادم ، برای همین قرار شد بریم یه جای دیگه و اون کنار خیابون راه بره تا سوارش کنن ، ساعت حدود 12 شب بود . یه مدتی پیاده روی کرد و من هم با فاصله زیاد با ماشین دنبالش میرفتم ، کلی ماشین اومد ولی سوار نشد ، تا اینکه یه اوپتیما اومد و دیدم سوار شد . آلتم داشت منفجر میشد . بعد من کم کم دنبالشون رفتم تا سر کوچشون پیاده شد .
  یه شب دیگه نصف شب آوزدمش خودنه ، بعد بهش گفتم تو پایین تو ماشین باش و وقتی من رفتم بالا تو شلوارتو دربیار و سریع بیا تو خونه ، اونم قبول کرد ، من از بالا داشتم میدیدمش که شلوارش و درآورد و وقتی هیچکس اون اطراف نبود پیاد شد اما درب ورودی خراب شده بود و مجبور شد منتظر بمونه تا من برم پایین و درب رو باز کنم . بعد بهم گفت که دو تا پسر تو پراید اونجا بودن که شانس اورده اونو اونطوری ندیدن وگرنه میبردنش و اونم بخاطر اینکه ابرو ریزی نشه گفت داد و بیداد نمیکرده !!
  فانتزی زیاد داریم که در پست بعدی میگم .

 4. ناشناس25 می‌گوید:

  فانتزی های دیگمونو میدگم مثلا اینکه همش با هم اس بازی میکنیم و راجع به خیلی چیزا صحبت میکنیم مثلا نحوه اتو خوردنش کنار خیابون یا اینکه مثلا سوار یه ماشین بشه و با پسره برن یه کافه قلیون بکشن و پسر برسونش ، یا اینکه با پسره برن خرید و پسره واسش کلی خرید کنه مثل لباس زیر یا مثلا اینکه شرط ببندیم و اگه اون شرط رو ببازه مجبور بشه بره تو یه مغازه و یه مقدار مشخص خرید کنه ولی پول همراهش نباشه و هرطوری که میتونه صاحب مغازه رو راضی یکنه که اون اجناس رو بهش بده !!! بعد من خیلی تو فکرم تجسم میکنم که با یقه مانتو باز و یا با دهان خیس بیاد بیرون یا مثلا از شدت درد نتونه درست راه بره !!!
  یا مصلا بریم دکتر و قرار بذاریم وقتی رفتن تو اتاق معاینه یکم باهم شیطونی کنن . یا مثلا راجع ب منشی ها خیلی صحبت میکنیم و میگه که منشی های مدیر عامل علاوه بر حقوق مزایا هم خیلی میگیرن البته اگه راهش و بدونن ! با شنیدن این حرفا من خیل خیلی حشری میشم و قرار گذاشتیم چند جا بره برا مصحبه و با هر ترفندی میتونه تو مصاحبه قبول بشه !
  یا مثلا بره تو مغازه و از فروشنده اقا لباس زیر بخره یا مثلا تو یه مغازه وقتی یه شلوار رو پرو کرد از فروشنده نظر بخواد . یا برای خرید کفش دو نفری به طور ناشناس بریم تو مغازه و وقتی کفش پوشید شلوارش و زیاد بزنه بالا تا همه ببینن .
  البته یه کار دیگه که کردم این بود که یه شب حدود ساعت 3 صبح از ماشین پیادش کردم که بره تو داروخونه و کاندو بخره ، من هم ناشناس رفتم . اون به اقای فروشنده گفت کاندوم میخوام ، فروشنده گفت چه نوعی ؟ دوست دخترم گفت نمیدونم اما خوش طعم و تنگ کننده باشه و فروشنده هم کاندوم گود لایف اناری بهش داد .
  نظرتانون رو بامن در میون بذارید .

 5. reza می‌گوید:

  سلام من رضاهستم متاهل دنبال زوج یا مرد برای سکس هستم با من وهمسرم. از مشهد لطفا شماره بدید صحبت کنیم

 6. bijan می‌گوید:

  مگه شماها گوشت خوك خورده ايد كه بي غيرت شديد !
  البته من تو تايلند خودم خوردم و الانم از بي غيرتي و اينكه زنم با كس ديگهاي حال كنه خوشم مياد. گوشت خوكه تاثير كرده!

 7. مهران می‌گوید:

  ماساژور هستم واسه زوجهایی که مایل باشن فقط تهران

 8. ساناز می‌گوید:

  دنبال یه سیاه بوست قوی میگردم یکی مغرفی کنه

 9. reza می‌گوید:

  کسی نیست واسه fmf از مشهد؟

 10. ناشناس می‌گوید:

  واسهmfm

 11. نازنین می‌گوید:

  یکی از فانتزی های سکسی من اینه که شوهرم یه پسر جوون کس ندیده رو بیاره و بهش با مهربونی سکس رو روی من آموزش بده
  گاهی خودش رو من انجام بده تا اون ببینه و گاهی به اون اجازه بده که امتحان عملی پس بده که مطمئن بشه کامل یاد گرفته
  با حوصله و مهربونی همه چیزو ازنوازشهای اولیه و بوسیدن و خوردن سینه ها و خوردن کس تا نحوه کردن و ارضای یه زن رو بهش یاد بده و اونم انجامش بده و هر از چند گاهی بیاردش تا امتحان پس بده و مطئن بشیم خوب همه چیزو یاد گرفته
  دوست دارم داغی و عطش یه پسر کس ندیده رو واسه کس ببینم و حساشو در اولین تجربه سکسش ببینم. و اینکه چه طور شوهرم در کنار ما شاهد سکس ماست

 12. نازنین می‌گوید:

  یک دیگه از فانتزیام اینه که هم زمان با دو تا مرد سکس کنم و تو این رابطه من یه جورایی ارباب باشم و اونا مطیع من باشن
  از اینکه تصور کنم که هر دوشون از نوک پاهام شروع کنن به بوسیدن و لیسیدن و بیان بالا تا کم کم به کس و کونم برسن حسابی حشری میشم
  دوست دارم بایستم و پاهامو از هم باز کنم و یکی شون از جلو کسمو بلیسه و اون یکی از پشت کونمو
  تصور میکنم که این کارو با ولع و حرارت و شهوت انجام میدن و گاهی زبوناشون با هم برخورد میکنه
  بعد دراز میکشم و پاهامو باز میکنم و یکیشون انگشت تو کسم میکنه و از داخل تحریکم و میکنه و اون یکی کسمو میلیسه
  آه ه ه ه ه …
  دوست دارم بدنم لختم بین بدن دو تا مرد ساندویچ بشه و یکی از پشت بغلم کنه و اون یکی از جلو منو به خودش بچسبونه
  تمام تن و بدنمو دست بمالنو ببوسن
  دوست دارم وقتی یکیشون تو کسم فرو میکنه اون یکی نگاه کنه و شهوتو تو نگاهش حس کنم
  از اینکه وقتی کس میدم یکی نگاه میکنه و با کیرش ور میره خیلی خوشم میاد و تحریک میشم
  بعد ازش میخوام تا بیاد و کیرشو دهنم بذاره … منم با ولع کیرشو بخورم
  این روند گاهی خیلی آروم و رمانتیکه و گاهی وحشی و پر حرارت

 13. ناشناس می‌گوید:

  اااااااااااااااااااا چه بکن بکنیههههههههههه

 14. ناشناس می‌گوید:

  سایتتون دوست داشتنیه مرسی …..

 15. پدرام می‌گوید:

  من عاشق تنبیه قبل ازسکس هستم یاتنبیه بشم یاتنبیه کنم

 16. ناشناس می‌گوید:

  من عاشق پستان خوردن و مالیدن هستم.

 17. مهیار می‌گوید:

  سلام من مهیارم. این شمارمه 09379275220… دنبال خنومای خوش سکسم….. لطفا بهم بزنگین……. مکان هم دارم… فقط سریع

 18. بهزاد می‌گوید:

  نازنین جان من هم خوشحال می شم افتخار این هم صحبتی رو به من هم بدید. behzad_a88@yahoo.com

 19. ناشناس می‌گوید:

  سلام خواهش میکنم خانم ها درباره ی فانتزی قبل سکس هم بگید.

 20. حسین می‌گوید:

  خانمها یک کمی بگیدترجیح میدیدپستونهاتون را چکار کنیم ؟بمکیم یا مالش بدیم یا گاز گرفتن؟با عرض پوزش

 21. ناشناس می‌گوید:

  فانتزی من اینه که دو تا مرد سیاه پوست کیر کلفت زنم رو از کوس و کون بکنن

 22. ناشناس می‌گوید:

  زنم کوس و کون خیلی نازی داره . دوست دارم بدونم قبل از من به کسی کون داده یا نه. چه کار کنم ؟

 23. امیر... می‌گوید:

  سلام
  امیر هستم 23 ساله از گلستان
  قد 183 وزن 73
  یکی از فانتزیام اینه که با زن ی آدم غریبه وقتی خودش داره نگاه میکنه ور برم و اونم ناراحت نشه
  تا نیمه های شب مشروب بخوریم و ورق بازی کنیم
  بعدش من زنشو با خوردن و مالیدن شهوتی کنم و باهم بکنیمش
  همیشه فکرش خیلی برام هیجان انگیز بوده و هست
  یکی دیگه از فانتزیام اینه ی دختری که تمیز و صاف و … باشه رو چند بار فقط با خوردن ارضاش کنم و بعدش بکنمش
  مخصوصا از اونایی باشه که آدمو گاز میگیرن و ناخن میکشن و ناله میکنن
  آآآآآآخخخخیییییشششششششششش…..بلاخره ی جایی تونستم حرفهای دلمو بگم
  اگه کسی دنبال یکی مثه من بود پیام بده
  09365250247

 24. ناشناس می‌گوید:

  کوس ننتون

 25. ناشناس می‌گوید:

  منم همینطورwww.pilapilaacc@yahoo.com

 26. ناشناس می‌گوید:

  امیر… برام پیغام بذار

 27. شیما می‌گوید:

  من سی و شش ساله و زیبا و جذاب هستم هر وقت بیرون میرم مردها واسم خود شیرینی و جلب توجه میکنن که اهمیت نمیدم من قبل از ازدواج یه بی اف داشتم وحشتناک حشری بود به طرز نا محسوسی ترتیبتو میداد الانم فانتزیم اینه که با اونم و قبل از اینکه بفهمم اره دیگه من میمونمو یه شورت. خیس

  • فریدون می‌گوید:

   شیما جان از کجایی ؟ حاضم ببرمت تو اون فاز فانتزیت حرفه ایم هستم. خاستی بگو با هم بیشتر اشنا بشیم

 28. ناشناس می‌گوید:

  نظر بدید تا حالا شده توی خیابون خانمهای با مانتوی چسبون وکون حشری کننده ببینید آبتون سرازیر بشه؟

 29. سلام ما زوج هستیم جهت اشنای فقط زوجها اس یا تماس بگیرند 09369935916

 30. Salm.ma ye zojim lotfan zojha va khanomay ba sakhsiat sms ya tamas begird .09369935916

 31. سلام زوجی یاخانم اهل دوستی وااشنای بوداس یا تماس بگیرید 09369935916

 32. 6 می‌گوید:

  سلام لطفا فقط زوجهاویا خانم باشخصیت جهت اشنای ودوستی باحال اس یا تماس بگیرند مخلص ااقاین مجرد باشخصیت هستیم پس مزاحم نشین چون ماخودمون زوجیم ومتاهلیم 09369935916

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s